PLAN LEKCJI

2ramka 2 z tlem plan

KLASY DWUJĘZYCZNE

2ramka 2 z tlem klasy dwujezyczne

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

2ramka 2 z tlem librus

ABSOLWENCI II LO

8888

111IX   MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY
O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH
MUSIC IN GREAT BRITAIN AND THE USA
Olsztyn 2019

Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu

ZSO Nr 1

Sołtysiak Jakub - 39pkt

Martyn Monika - 38 pkt

Trocewicz Michał - 38 pkt

XII Liceum Ogólnokształcące  

Jakub Szulc - 30 pkt

Marceli Kucharczuk - 25 pkt           

Opiekun Jolanta Chotkowska

VI Liceum Ogólnokształcące    

Weronika Woźniak - 34 pkt

Oliwia Szach - 27 pkt

Barbara Kozioł – 26 pkt        

Opiekun Piotr Kulawczuk

Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych               

Mateusz Kapla 26 pkt

Opiekun Katarzyna Cieplińska

Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych      

Michał Dąbrowski - 27 pkt

Daria Perzanowska - 25 pkt

Krzysztof Grekulak - 25 pkt

Opiekun Katarzyna Michalska

I Liceum Ogólnokształcące      

Wajda Kamila 36 pkt

Górecka Katarzyna 33 pkt

Kucka Karolina 32 pkt          

Opiekun Elżbieta Szczepkowska

           

ZSO Nr 7 V Liceum Ogólnokształcące      

Filip Paszotta 28 pkt

Bogdanowicz Julia 28 pkt

Kucner Maja 27 pkt

Opiekun Agnieszka Achramczyk

 

Etap drugi konkursu odbędzie się 27 maja 2019 r. (poniedziałek)
w ZSO Nr 1 w Olsztynie,   ul. Małłków 3, o godz. 9:00.
Ogłoszenie wyników drugiego etapu konkursu i wręczenie nagród nastąpi 28 maja 2019r. (wtorek)
w ZSO Nr 1 w Olsztynie, o godzinie 11:00.

NAJLEPSZE LICEUM

najj

TyDzień Otwarty

tydzien otwarty

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

KONIEC

SZCZYTY MOCY

21

SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

promocjazdrowia

zlote-liceum-perspektywy 
 

Fundacja Edukacyjna Perspektywy
potwierdza, że
II Liceum Ogólnokształcące
 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
w Olsztynie
jest wśród najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w
Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych
PERSPEKTYWY 2020
 i przysługuje mu tytuł
Złotej Szkoły 2020

CENTRUM MULTIMEDIALNE

CM
Facebook-Logo-Wallpaper-Full-HD

SZKOŁA WIERNA DZIEDZICTWU

GALERIA

GA12

ZAWODY MATEMATYCZNE

JOLA4

OLMUN

olmunmenu11

SUKCESY SPORTOWE

SPORT

SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI

SKE

Dokumenty szkolne

DOKUMENTY NA STRONE

SKUMBRIA-konkurs literacki

2

URZĄD MIASTA

olsztyn-logo

NIEPODLEGŁA

23

GAZETKA EDUKACYJNA

gazetka

BIP

3ramka 2 z tlem BIP PO NOWEMU

ePUAP

bramka1

GDZIE JESTEŚMY

3ramka 2 z tlemLOKALIZACJA NOWEMY

KRONIKI SZKOLNE

3ramka 2 z tlemKRONIKA PO NOWEMY