12Wolontariat soli, a nie cukru.

Wolontariat SKC II LO raz kolejny udowadnia, że na dzisiejsze czasy solą, a nie cukrem jest własne zaangażowanie w przywróceniu nadziei najbiedniejszym. Pod opieką straży miejskiej w Olsztynie udaliśmy się w poszukiwaniu bezdomnych naszego miasta, którym zawieźliśmy gorącą zupę, odzież, witaminy, ale przede wszystkim odrobinę pamięci i człowieczeństwa. Nasze świadectwo nie było jednorazowe, ale kontynuowane będzie po feriach.

Lista wypełnia się osobowym miłosierdziem o zapachu Boga, którymi są uczniowie naszej szkoły.

Za współpracę w imieniu Caritas Archidiecezji Warmińskiej DZIĘKUJĘ i ZAPRASZAM do dalszej współpracy, Sebastian Polakowski opiekun SKC. Zaraz dzień jeszcze jeden zrób co możesz. Czesław Miłosz, O Aniołach

mms img 1004819227

mms img895018194

mms img1052829217

mms img1817184981