3C o l l e g i u m  R h e t o r i c u m
wita 15 nowych członków projektu!

W dniu 19.09.2017 odbyła się w naszej szkole rekrutacja do debat oksfordzkich. Do naszego projektu zgłosiło się ponad dwudziestu chętnych! Dziękujemy wszystkim, którzy chcieli się z nami spotkać i cierpliwe czekali na swoją prezentację. Rekrutację wspólnie z opiekunem przeprowadziło liczne grono dotychczasowych członków Collegium Rhetoricum: Monika Lenda (3a), Aleksandra Auksztulewicz (3f), Paulina Borczak (3f), Agata Klimek (1c), Wiktoria Matczak (2f), Dominik Rudziński (2f), Julia Durska (2f), Aleksandra Kanaszyc (2e), Aleksandra Kamińska (2e), Karol Kowalczyk (2b), Asia Siembida – absolwentka II LO.

Początkowo założyliśmy, że przyjmiemy 7 osób, jednak kandydaci prezentowali swoje umiejętności debatanckie w tak przekonujący sposób, że ostatecznie zdecydowaliśmy, że nasz projekt powiększy się o 15 nowych osób!

Oto lista osób przyjętych do CR:

Michał Suplewski, 1e
Iga Pacuszka, 1f
Aleksandra Gościcka, 1d
Aleksandra Hermańska, 1e
Mateusz Giergowski, 1e
Gabriela Koncewicz, 1e
Matylda Wanago, 1f
Aleksandra Stopka, 1e
Lena Zegzuła, 1b
Dominika Piórkowska, 1e
Laura Wyłupska, 1d
Piotr Wasilewski, 1e
Piotr Kłopotowski, 1e
Paulina Trochim, 1c
Jakub Melzacki, 1b

W roku szkolnym 2017/2018 zdecydowanie rekrutację zwyciężyła klasa 1e!

Gratulujemy wszystkim, którzy pozytywnie przeszli nasze wspólne potyczki słowne! Zaczynamy naszą WSPÓLNĄ przygodę!

Opiekun projektu: Anna Brzostek