1212345Konkurs Piosenki Angielskiej

25 maja 2018 r. odbył się w naszej szkole po raz kolejny Konkurs Piosenki Angielskiej. Tematem przewodnim tegorocznej edycji były lata 70-te.

W szranki stanęło aż 13 wykonawców – z II LO, oddziałów gimnazjalnych oraz reprezentatntka zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej nr 2.

Uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom wykonań, w związku z czym jury przyznało miejsce I ex aequo uczennicy kl. 1E, Weronice Pietkiewicz oraz Zuzannie Wołk z kl. 1A. II miejsce zajęła Anastazja Maciąg z SP nr 2, a III miejsce – Natalia Dziczek (1C). Oprócz tego wyróżniono duet Piotr Garbowski i Julian Knaf z 2D, a także Gabrielę Wydrę z kl. 1D. Nagrody ufundowała Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie.

W przerwie na obrady jury, publiczność wzięła udział w we spólnym śpiewaniu przebojów z wersjach karaoke.

Imprezę poprowadziła Kasia Nagórska z 2E, o obsługę techniczną zadbał Andrzej Jankowski z 1E, a dokumentację fotograficzną sporządził Krzysiek Rępalski z 2E.

Tegoroczny konkurs cieszył się tak ogromnym zainteresowaniem, że sala konferencyjna nie była w stanie pomieścić wszystkich chętnych do wysłuchania koncertu!

Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za rok!

Zdjęcia: https://drive.google.com/open?id=1j2vB0X_sqTVuyhDpL9qz7x8t1Z32V4jB